Dagcompetitie SBV 2022

Dagcompetitie behaalde moyenne per maand

SpelerAanvangActueelActueel vs Aanvang1-20222-20223-20224-2022
Clermonts *2.72.85105,56% + 3.532.532.72
Hadderingh, J2.092.0899,52% -2.311.692.37
Gelderloos1.671.78106,59% + 1.621.711.652.05
Westerhof1.772.06116,38% + 2.082
Weme de1.621.71105,56% + 1.371.781.561.97
Reitzema1.621.4991,98% -1.821.121.451.88
Schreuder2.111.7583,01% -1.721.82
Leeuwen v *1.751.6594,29% -1.561.621.78
Boon1.831.7997,81% -1.71.81.851.71
Molen van der1.491.4798,66% -1.71.451.371.49
Bodde1.211.34110,74% + 1.611.131.461.42
Luppens1.221.41115,57% + 1.381.441.451.33
Rossen1.121.22108,93% + 1.181.111.31
Bie de1.371.3598,54% -1.241.561.27
Stelling0.940.96102,13% + 0.780.981.26
Vries de11.22122% + 1.161.26
Hiemstra *0.991.08109,09% + 1.021.011.031.24
Hadderingh, A1.251.2499,2% -1.24
Watermulder1.331.2996,99% -1.251.331.281.23
Enting1.071.0598,13% -10.991.131.1
Vrieling1.361.288,24% -1.241.231.1
Rademaker1.291.1891,47% -1.211.251.09
Beekman0.940.8388,3% -0.540.981.01
Bruins0.90.99110% + 0.8711.050.94
Olthof0.720.75104,17% + 0.830.530.790.92
Bremer1.131.23108,85% + 1.431.231.220.9
Doedens0.70.86122,86% + 1.150.770.89
Steenstra0.860.893,02% -0.641.030.81
Hulsenbosch0.670.76113,43% + 0.76
Greiner0.590.4983,05% -0.350.63
Kappen0.560.62110,71% + 0.70.630.60.63
Moorlag0.520.56107,69% + 0.350.61
Tissingh0.620.6198,39% -0.690.680.530.55
Born vd0.720.73101,39% + 0.730.810.54
Sollie0.620.696,77% -0.560.690.49
Janzen1.070.9285,98% -0.92
Kolk0.90.97107,78% + 0.97

 

Verklaring verkortingen gebruikt in bovenstaand overzicht:

Naam - Naam van de speler

Aanvang - Behaalde Moyenne vorig seizoen

Actueel - Behaalde Moyenne huidig seizoen

Actueel vs Aanvang - procentuele afwijking Actueel versus Aanvang (plus is stijging en minus daling behaalde moyenne)

Maand - jaar - Behaalde maand moyenne

Trend 2021 - Geeft met plus en min aan de afwijking ten opzichte van  streef moyenne

 

 

Dagcompetitie detail informatie

SpelerAanvangs Moy.Caramboles totaalBeurten TotaalH.SerieActuele Moy.[2022-1] Gespeeld[2022-1] Caramboles[2022-1] H.Serie[2022-2] Gespeeld[2022-2] Caramboles[2022-2] H.Serie[2022-3] Gespeeld[2022-3] Caramboles[2022-3] H.Serie[2022-4] Gespeeld[2022-4] Caramboles[2022-4] H.Serie
Beekman0.9471286080.83161747132558142838
Bie de1.3714341060181.35184471017531101845618
Bodde1.2115051120161.34825716224969195531171999
Boon1.831397780201.792686103601216592201137712
Born vd0.7268994070.732333871727567764
Bremer1.13784640131.233868143441313318132364
Bruins0.9695700100.993525142811011230671328
Clermonts *2.734191200262.8516113021281418211687126
Doedens0.739546070.86369712184681425
Enting1.0761058081.0548071019786135791984
Gelderloos1.671712960211.783979217172111364101353414
Greiner0.59398030.4921422253
Hadderingh, J2.09625300202.08418520620311523713
Hiemstra *0.9982276071.083616102017142886112725
Hulsenbosch0.6715220080.76101528
Janzen1.0722024080.92122208
Kappen0.56845136060.626846192395323835111394
Kolk0.99710060.975976
Leeuwen v *1.7522711380151.65237181526840142071312
Hadderingh, A1.2512410091.2451249
Luppens1.22621440131.413837102871051451341069
Molen van der1.4918191240141.476204918521917467142162711
Moorlag0.5210018040.5621427864
Olthof0.7246562080.753508995511173681474
Rademaker1.2956648091.18819487175991975
Reitzema1.6215471040121.4931097184031015434101660112
Rossen1.12415340121.2261421248910718410
Schreuder2.11630360171.751241217621813
Sollie0.6223840040.64454912447694
Steenstra0.8625632060.85645362681306
Stelling0.9442244090.96121879359571767
Tissingh0.62712116080.6191255212858161705121325
Vrieling1.36550460111.292241171728715410
Vries de136530091.227163982028
Watermulder1.33824640141.2937561437313820414717210
Weme de1.6222851340151.713828196761330935121559215
Westerhof1.7716580122.063125121404

 

Verklaring verkortingen gebruikt in bovenstaand overzicht:

Naam - Naam van de speler

Huidig Moy  - Behaalde moyenne in huidig seizoen

Caramboles Totaal - Totaal aantal gemaakte caramboles in huidig seizoen

Beurten Totaal - Totaal aantal beurten in huidig seizoen (gespeelde wedstrijden x 20 beurten)

H. Serie - Hoogst aantal gemaakte caramboles in 1 beurt. Gemaakt in huidig seizoen

Aanvangs Moy. - Behaalde moyenne in vorig seizoen

Gespeeld - Gespeelde wedstrijden in weergegeven maand

Caramboles - Gemaakte caramboles in weergegeven maand

H. Serie - Hoogste Serie in weergegeven maand