Dagcompetitie SBV 2021

Dagcompetitie behaalde moyenne per maand

SpelerAanvangActueelActueel vs Aanvang9-202110-202111-202112-2021
Clermonts *2.862.794,41% -2.722.562.88
Hadderingh1.922.09108,72% + 2.052.221.912.16
Boon2.181.8384,19% -2.031.721.87
Westerhof2.021.7787,65% -2.081.731.69
Leeuwen v *1.771.7598,89% -1.881.691.581.75
Gelderloos1.781.6793,33% -1.61.91.531.53
Weme de2.11.6277,29% -1.631.761.391.7
Reitzema1.41.62115,57% + 1.641.641.51.69
Molen van der1.51.4999,47% -1.261.461.591.41
Bie de1.511.3791,02% -1.391.421.281.39
Vrieling1.41.3696,95% -1.281.361.351.43
Watermulder1.161.33114,13% + 1.251.581.221.44
Rademaker1.21.29107,87% + 1.231.311.38
Luppens1.21.22101,59% + 1.041.281.271.14
Bodde1.271.2194,94% -1.191.121.31.24
Bremer1.121.13100,62% + 11.161.171.19
Rossen1.111.12100,57% + 0.981.221.450.98
Gelens1.11.1100% + 1.1
Janzen1.241.0786,66% -0.971.051.151
Enting1.021.07104,95% + 11.051.131.09
Hoven1.03197,09% -1.010.99
Hiemstra *1.120.9988,32% -0.770.941.21.02
Vries de0.81124,44% + 1.181.030.910.94
Stelling1.060.9488,95% -0.940.831.780.92
Beekman0.910.94102,92% + 0.930.94
Bruins1.020.987,87% -0.950.85
Kolk0.960.993,59% -0.9
Steenstra0.980.8687,87% -0.781.15
Olthof0.750.7295,85% -0.750.730.820.58
Born vd0.920.7278,15% -0.660.750.690.76
Doedens0.920.776,05% -0.710.690.690.72
Sollie0.690.6289,19% -0.610.520.76
Tissingh0.720.6286,26% -0.610.70.580.61
Greiner0.570.59102,91% + 0.850.480.53
Kappen0.480.56117,42% + 0.570.380.570.6
Spanjer0.610.5590,03% -0.530.56
Moorlag0.630.5281,13% -0.440.59

 

Verklaring verkortingen gebruikt in bovenstaand overzicht:

Naam - Naam van de speler

Aanvang - Behaalde Moyenne vorig seizoen

Actueel - Behaalde Moyenne huidig seizoen

Actueel vs Aanvang - procentuele afwijking Actueel versus Aanvang (plus is stijging en minus daling behaalde moyenne)

Maand - jaar - Behaalde maand moyenne

Trend 2020 - Geeft met plus en min aan de afwijking ten opzichte van  streef moyenne

 

 

Dagcompetitie detail informatie

SpelerAanvangs Moy.Caramboles totaalBeurten TotaalH.SerieActuele Moy.[2021-9] Gespeeld[2021-9] Caramboles[2021-9] H.Serie[2021-10] Gespeeld[2021-10] Caramboles[2021-10] H.Serie[2021-11] Gespeeld[2021-11] Caramboles[2021-11] H.Serie[2021-12] Gespeeld[2021-12] Caramboles[2021-12] H.Serie
Beekman0.9148752090.94142616122269
Bie de1.5115101100101.3710277101748210133349154178
Bodde1.2727582280111.2134810931693103283411174219
Boon2.181026560151.836243141344713933615
Born vd0.92888124090.72131727172559192647131977
Bremer1.1212401100191.13142797194421913304992159
Bruins1.0225228080.97133871198
Clermonts *2.8638381420292.7201087292914832022126820
Doedens0.9258784080.74575141937141938101448
Enting1.02896840141.0710199101123191124914102177
Gelderloos1.781166700201.6710319201141912721410721412
Greiner0.5710618040.59234421935534
Hadderingh1.921670800172.09416416135781713496131043217
Hiemstra *1.1212081220100.991116961833771331310193899
Hoven1.0320020061481661196
Janzen1.2475070091.07611661225281432293606
Kappen0.48807144080.5633438614374258242875
Kolk0.9616218070.991627
Leeuwen v *1.7725231440181.75249021622745161031661656018
Luppens1.2829680121.224838615412174331171597
Molen van der1.522681520191.49615182676117321017191233911
Moorlag0.6310320040.5254445594
Olthof0.75867120060.72172556101466172795161876
Rademaker1.2516400111.299222771841141109
Reitzema1.416181000111.621239310826311144219165419
Rossen1.1146942091.12917796146838773597
Sollie0.6938462060.6210122512125591376
Spanjer0.6117632070.554424121347
Steenstra0.9815518060.86710952466
Stelling1.0654658090.9410187714233727193555
Tissingh0.727081140140.621214761318372225751012114
Vrieling1.4923680131.36717911410981540613822910
Vries de0.811151120111921291735011152729152817
Watermulder1.161063800151.3361508618991946415926011
Weme de2.117531080161.62826115175971615418121447716
Westerhof2.02390220111.772831131048620311

 

Verklaring verkortingen gebruikt in bovenstaand overzicht:

Naam - Naam van de speler

Huidig Moy  - Behaalde moyenne in huidig seizoen

Caramboles Totaal - Totaal aantal gemaakte caramboles in huidig seizoen

Beurten Totaal - Totaal aantal beurten in huidig seizoen (gespeelde wedstrijden x 20 beurten)

H. Serie - Hoogst aantal gemaakte caramboles in 1 beurt. Gemaakt in huidig seizoen

Aanvangs Moy. - Behaalde moyenne in vorig seizoen

Gespeeld - Gespeelde wedstrijden in weergegeven maand

Caramboles - Gemaakte caramboles in weergegeven maand

H. Serie - Hoogste Serie in weergegeven maand