Dagcompetitie SBV 2020

Dagcompetitie behaalde moyenne per maand

naam__________AanvangActueelActueel vs Aanvangjan-20feb-20mrt-20sep-20
Clermonts *2,863,1108,13% +3,482,852,76
Westman2,752,76100,18% +2,742,8
Boon2,182,3105,58% +2,282,312,422,03
Schreuder2,111,8688,28% -1,791,911,83
Vrieling1,41,77126,19% +1,77
Leeuwen v *1,771,7498,3% -1,811,81,691,59
Gelderloos1,781,7397,08% -1,841,721,55
Westerhof2,021,6983,47% -1,691,671,85
Molen van der1,51,65109,86% +1,631,61,76
Weme de2,11,6477,89% -1,31,69
Bie de1,511,4999,08% -1,521,541,311,49
Reitzema1,41,48105,61% +1,651,471,481,18
Rademaker1,21,39115,82% +1,531,51,19
Bodde1,271,32103,24% +1,231,21,353,65
Janzen1,241,2298,58% -1,221,171,42
Oosting1,061,2113,49% +1,221,11,231,38
Watermulder1,161,19102,09% +1,481,021,151,29
Huizinga1,231,1391,81% -1,081,240,45
Bergsma1,121,198,92% -1,081,151,06
Hoven1,031,07104,21% +1,031,19
Bruins1,021,06103,66% +1,011,230,851,05
Stelling1,061,0397,49% -1,021,051,05
Rossen1,111,0392,8% -1,170,891,140,95
Visser1,041,0297,94% -1,090,93
Kolk0,961,02105,97% +0,881,061,16
Pieterman0,910,97106,01% +1,120,970,85
Hiemstra *1,120,9685,79% -1,051,090,710,84
Steenstra0,980,9293,54% -0,92
Enting1,020,9189,57% -0,980,710,91,1
Born vd0,920,9199,27% -0,870,910,940,95
Doedens0,920,8390,45% -0,910,790,790,78
Vries de0,80,82102,27% +0,770,750,93
Zeilemaker0,970,7880,36% -0,830,840,660,59
Tissingh0,720,77107,14% +0,790,7
Sollie0,690,73104,59% +0,810,740,53
Linde vd0,60,68112,95% +0,680,670,71
Moorlag0,630,67106,13% +0,660,670,660,72
Olthof0,750,6485,25% -0,630,760,48
Haan0,680,6189,83% -0,560,650,590,65
Kappen0,480,6125,71% +0,570,590,660,59
Spanjer0,610,5691,89% -0,550,650,480,53
Greiner0,570,3866,41% -0,330,42

 

Verklaring verkortingen gebruikt in bovenstaand overzicht:

Naam - Naam van de speler

Aanvang - Behaalde Moyenne vorig seizoen

Actueel - Behaalde Moyenne huidig seizoen

Actueel vs Aanvang - procentuele afwijking Actueel versus Aanvang (plus is stijging en minus daling behaalde moyenne)

Maand - jaar - Behaalde maand moyenne

Trend 2020 - Geeft met plus en min aan de afwijking ten opzichte van  streef moyenne

 

Opmerking

In bovenstaand overzicht is de behaalde moyenne in de maanden september, oktober en november  een score bij benadering. Het aantal speelbeurten is voor deze maanden namelijk niet vast gelegd. Wel is de totaal moyenne over deze maanden bekend omdat het aantal beurten  en de behaalde punten voor deze drie maanden wel is vastgelegd.

 

Dagcompetitie detail informatie

naam__________Aanvangs Moy.Caramboles totaalBeurten TotaalH.SerieActuele Moy.[2021-9] Gespeeld[2021-9] Caramboles[2021-9] H.Serie[2021-10] Gespeeld[2021-10] Caramboles[2021-10] H.Serie
Beekman0.9148752090.94142616122269
Bergsma1.120000
Bie de1.51759540101.4110277101748210
Bodde1.2715031300101.163481093169310
Boon2.18243120142.03624314
Born vd0.9242760090.71131727172559
Bremer1.12721660191.091427971944219
Bruins1.0225228080.97133871198
Clermonts *2.862570980292.622010872929148320
Doedens0.9225036070.694575141937
Enting1.02430420101.021019910112319
Gelderloos1.78738420201.7610319201141912
Gelens1.111010091.151109
Greiner0.57538040.6623442193
Haan0.680000
Hadderingh1.92742340172.184164161357817
Hiemstra *1.1250658070.87111696183377
Hoven1.03818061.014816
Huizinga1.230000
Janzen1.2436836081.0261166122528
Kappen0.489522040.4333438614
Kolk0.9616218070.991627
Leeuwen v *1.771647920161.7924902162274516
Linde vd0.60000
Luppens1.2237200121.194838615412
Molen van der1.5912640171.43615182676117
Moorlag0.634410040.445444
Olthof0.7540154060.74172556101466
Oosting1.060000
Pieterman0.910000
Rademaker1.2406320111.2792227718411
Reitzema1.4656400111.641239310826311
Rossen1.1132330091.089177961468
Schreuder2.110000
Sollie0.6912220050.61101225
Spanjer0.6117632070.554424121347
Steenstra0.9810914050.7871095
Stelling1.0642048070.88101877142337
Tissingh0.7233050070.66121476131837
Vrieling1.4288220111.3171791141098
Vries de0.8562520111.08921291735011
Watermulder1.1633924091.416150861899
Weme de2.1858500161.728261151759716
Westerhof2.02187100111.872831131048

 

Verklaring verkortingen gebruikt in bovenstaand overzicht:

Naam - Naam van de speler

Huidig Moy  - Behaalde moyenne in huidig seizoen

Caramboles Totaal - Totaal aantal gemaakte caramboles in huidig seizoen

Beurten Totaal - Totaal aantal beurten in huidig seizoen (gespeelde wedstrijden x 20 beurten)

H. Serie - Hoogst aantal gemaakte caramboles in 1 beurt. Gemaakt in huidig seizoen

Aanvangs Moy. - Behaalde moyenne in vorig seizoen

Gespeeld - Gespeelde wedstrijden in weergegeven maand

Caramboles - Gemaakte caramboles in weergegeven maand

H. Serie - Hoogste Serie in weergegeven maand