Dagcompetitie SBV 2019

Dagcompetitie behaalde moyenne per maand

naam__________AanvangActueelActueel vs Aanvang9-201910-201911-201912-2019
A.B.0,64
Bergsma1,101,12101,54% +1,141,300,980,94
Beumer1,701,3981,62% -1,39
Bie de1,541,5197,93% -1,521,471,521,54
Bodde1,201,27106,18% +1,371,031,521,39
Boon2,382,1891,43% -2,831,332,582,13
Born vd0,730,92125,53% +1,200,810,850,86
Bremer1,281,1287,53% -1,421,020,76
Bruins1,131,0290,64% -1,000,731,351,01
Burg vd0,54
Clermonts *2,952,8697,04% -2,873,092,912,56
Doedens0,870,92105,62% +0,291,101,190,99
Enting1,151,0288,38% -1,050,801,191,10
Gelderloos1,801,7899,15% -2,121,262,251,76
Greiner0,510,57112,2% +0,550,400,760,52
Haan0,700,6897,07% -0,630,280,900,71
Herruer0,700,6897,38% -1,080,410,710,61
Hiemstra *0,871,12128,87% +1,360,801,311,10
Huizinga1,281,2396,14% -1,051,451,201,11
Janzen1,221,24101,34% +2,550,411,011,24
Kappen0,490,4897,4% -0,100,760,39
Kersten1,321,2896,77% -1,651,051,051,49
Kolk1,180,9681,5% -1,230,461,041,16
Leeuwen v *1,801,7798,43% -2,091,551,641,86
Linde vd0,640,6094,44% -0,690,460,730,64
Martens0,910,8897,16% -0,900,870,980,66
Meijeringh0,35
Moorlag0,590,63107,59% +0,360,680,970,55
Mulder0,750,80106,67% +0,650,851,10
Nienhuis1,000,9897,89% -0,930,861,340,93
Olthof1,000,7575,38% -0,461,090,560,80
Oosting1,091,0697% -1,560,571,230,98
Pieterman1,000,9191,19% -0,700,981,08
Post1,82
Rademaker1,201,2099,65% -1,161,38
Reitzema1,411,4099,29% -1,391,161,541,48
Rossen1,061,11104,75% +0,821,051,461,04
Schreuder2,072,11101,84% +2,402,091,332,30
Sollie0,630,69110,23% +0,69
Spanjer0,660,6192,57% -1,030,370,590,54
Steenstra0,900,98108,89% +0,851,01
Stelling1,171,0690,46% -1,150,641,371,23
Visser1,151,0490,51% -1,120,98
Vrieling1,40
Vries de0,700,80114,29% +1,160,270,950,89
Watermulder1,161,16100,37% +1,091,271,171,12
Weme de2,10
Westerhof1,842,02109,92% +2,292,491,031,99
Zeilemaker1,450,9766,94% -1,031,150,740,96
naam__________AanvangActueelActueel vs Aanvang9-201910-201911-201912-2019

 

Verklaring verkortingen gebruikt in bovenstaand overzicht:

Naam - Naam van de speler

Aanvang - Behaalde Moyenne vorig seizoen

Actueel - Behaalde Moyenne huidig seizoen

Actueel vs Aanvang - procentuele afwijking Actueel versus Aanvang (plus is stijging en minus daling behaalde moyenne)

Maand - jaar - Behaalde maand moyenne

Trend 2019 - Geeft met plus en min aan de afwijking ten opzichte van  streef moyenne

 

Opmerking

In bovenstaand overzicht is de behaalde moyenne in de maanden september, oktober en november  een score bij benadering. Het aantal speelbeurten is voor deze maanden namelijk niet vast gelegd. Wel is de totaal moyenne over deze maanden bekend omdat het aantal beurten  en de behaalde punten voor deze drie maanden wel is vastgelegd.

 

Dagcompetitie detail informatie

naam__________Aanvangs Moy.Caramboles totaalBeurten TotaalH.SerieActuele Moy.[2019-9] Gespeeld[2019-9] Caramboles[2019-9] H.Serie[2019-10] Gespeeld[2019-10] Caramboles[2019-10] H.Serie[2019-11] Gespeeld[2019-11] Caramboles[2019-11] H.Serie[2019-12] Gespeeld[2019-12] Caramboles[2019-12] H.Serie
A.B.0,640000,00000000
Bergsma1,1011841060161,1214318161744116132551691707
Beumer1,701118061,39000041116
Bie de1,5418401220131,511545511195591113395131443111
Bodde1,2014781160131,2718492132245413123651361678
Boon2,381915880212,18105661713346171262021938315
Born vd0,731008110080,92122878152438162728122068
Bremer1,28605540121,121028412122451257612
Bruins1,13635620101,0271401081171082161081628
Burg vd0,540000,00000000
Clermonts *2,9533781180292,8612688291592629181048291471617
Doedens0,879741060110,9212701115329111535811112177
Enting1,1511791160101,021531591828891433491124210
Gelderloos1,80821460191,78625413717613418014621119
Greiner0,5120636050,574445540569153313
Haan0,7053078060,6867667396122156142004
Herruer0,7066898060,68102166131066142006121465
Hiemstra *0,8715921420121,121951611243851118472111021912
Huizinga1,2813291080111,2315315111852211153591161336
Janzen1,22544440101,24525510649107141104997
Kappen0,4931566050,48816410152486347845
Kersten1,3215841240291,2819628292450329132742961799
Kolk1,1857760090,9661479765912249951168
Leeuwen v *1,8024451380171,771562717195891717559171867012
Linde vd0,6441168050,6010138512111557357894
Martens0,9172582080,881221571526171019684535
Meijeringh0,350000,00000000
Moorlag0,5929246050,635364682459757775
Mulder0,7511214070,80339735171227
Nienhuis1,0074476090,98122249152599718794745
Olthof1,0060380070,75982712261791007101606
Oosting1,09867820101,0692811011126101024510112159
Pieterman1,00383420100,91798581565612910
Post1,820000,00000000
Rademaker1,20287240121,20000010232122557
Reitzema1,411260900121,40925110112551012370121338410
Rossen1,06644580121,1169898168982331271457
Schreuder2,071560740152,1194321510417156160151255112
Sollie0,6312518060,69912560000
Spanjer0,6639164090,6171449966989598868
Steenstra0,909810080,980011784818
Stelling1,1712701200101,06153441019244101541210112708
Visser1,1522922091,0400005112961176
Vrieling1,400000,00000000
Vries de0,70512640110,808185119481110190115896
Watermulder1,16978840101,16102179123049921091124710
Weme de2,100000,00000000
Westerhof1,84809400142,025229146299144821451998
Zeilemaker1,459901020110,971122611143211113193111325010
naam__________Aanvangs Moy.Caramboles totaalBeurten TotaalH.SerieActuele Moy.[2019-9] Gespeeld[2019-9] Caramboles[2019-9] H.Serie[2019-10] Gespeeld[2019-10] Caramboles[2019-10] H.Serie[2019-11] Gespeeld[2019-11] Caramboles[2019-11] H.Serie[2019-12] Gespeeld[2019-12] Caramboles[2019-12] H.Serie

 

Verklaring verkortingen gebruikt in bovenstaand overzicht:

Naam - Naam van de speler

Huidig Moy  - Behaalde moyenne in huidig seizoen

Caramboles Totaal - Totaal aantal gemaakte caramboles in huidig seizoen

Beurten Totaal - Totaal aantal beurten in huidig seizoen (gespeelde wedstrijden x 20 beurten)

H. Serie - Hoogst aantal gemaakte caramboles in 1 beurt. Gemaakt in huidig seizoen

Aanvangs Moy. - Behaalde moyenne in vorig seizoen

Gespeeld - Gespeelde wedstrijden in weergegeven maand

Caramboles - Gemaakte caramboles in weergegeven maand

H. Serie - Hoogste Serie in weergegeven maand